Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuze

Vítejte na diskuzním fóru k mému webu o háčkování. Zde můžete otevřít jakékoliv téma vztahující se k háčkování.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mojeGalanterka

(Veronika, 2. 5. 2012 12:50)

nakoukněte do mého e-shopu...
http://www.vytvory.cz/eshop/index.php?route=common/home
spousta klubíček skladem, nově mám přízi hawai a amor od toptex.cz

Inspirace

(Marijenka-K, 19. 8. 2011 15:44)

Zdravím, ráda bych Vás pozvala k nahlédnutí do mého obchůdku http://www.fler.cz/zbozi?uid=132380 Jsem zvědava jak se Vám budou výrobky líbit. Háčkování je muj velký koníček! Omrkněte dečky =)

Re: Inspirace

(Lenka, 28. 9. 2011 12:21)

Ahojky,mohla bys my prosim poslat návod na ty botičky jak je děláš.
Chtěla bych zkusit upléct dečku pro svého 2měsíčniho synačka a už to mám namýšlené jak to budu dělat ale napřed mu musim dodělat svetýrek a pak teprve mužu dělat tu dečku vyštak my napište na E-Maila a nebo naky návody nebo naky nápady.
Můj E-mail je lenkaflorianova@volny.cz

reakce

(Any, 8. 4. 2011 11:39)

I já jsem jedna z těch nakukovaček na selském. Teď tu tak sedím, přemýšlím, a slzy mi kapou. čeká nás to postupně všechny a moc, moc hezky to napsala Hanka. Je to těžké. Zemřela mě maminka, čas to trochu srovnal a to jsem s ní už řadu let nežila. Není to určitě ta nejlehčí životní etapa. Důležité jsou ti koníčky.Děkuji i Hance, že to tak moc hezky napsala, i o těch našich babičkách. Taky jsem slyšla, jak psychologové říkají, jak je důležitý i pohřeb a rozloučit se a prožít si to. I to je prý taková tečka. Je to nyní moc hektický. Držím pěsti a myslím na tebe. Sluníčko a pohodu v duši. Any

Re: reakce

(Any, 8. 4. 2011 14:02)

Moc Ti děkuji za krásná slova. Kdo takovou hrůzu neprožil, tak to nepochopí. Vím, že čas všechno srovná i když si nejsem tak jistá. Na nový rok 1994 mně zemřela maminka a nikdy na to nezapomenu, zhroutila jsem se a odvezli mne do nemocnice takže jsem nebyla ani na jejím pohřbu. I když je to už tolik let a vzpomenu si na ni tak mám slzy v očích. Když umře maminka, je to to nejhorší co člověka může potkat - to se zhroutí celý svět. Právě je moc důležité, aby lidé pokud ještě žijí, si navzájem říkali jak se mají rádi.
Any, upřímnou soustrast a drž se. Plně Tě chápu. Jsem v Tvé bolesti s Tebou.

oooo :)

(Hanka, 8. 4. 2011 8:36)

tak to opravdu teda zírám, taková jemná práce!!!! velice obdivuji!!! velice krásné!!!! Já sem na tom s háčkováním tak, že háčkovat umím, krátkej a dlouhej sloupek a dál sem se nedostala, :) vím že je to základ a tím mě vybavila babička :) proto velicer obdivuju když si umí někdo takto pohrát pro radost ostatním, co mě dostalo byly vánoční ozdoby to je fakt na jednočku s hvězdičkou :) jsem velice potěšena že moje věta kterou jsem chtěla zvednout chmury někomu jinému pomohla dalšímu člověku :) mě naštestí takováto situace nepotkala, mám všechny blízké u sebe, domnívám se že tady je jiný porblém, jednoje že ano opravdu odešel a my jdeme dál, musíme, zdruhé stránky nám to zákonitě přichází strašné že na nej nemáme myslet a opoštět ho, může to mířit i k pocitu "odešel jsi, no tak je to pryč" NE!! pamatuješ naše babičky pokud zemžel manžel , ci jiný blízký měly dle G. Jarkovského prímo předepsán smute, pamatuji si že 1/2 roku v černé, a bez zábavy, dál si to už moc nepamatuju ale vím že mé tetičky pak chodili v nějaké šedé či jinak tmavé, a menší společenské zábavy už byly vhodné, něco mi říká, že smutek končil po 2 letech. Píšu to proto že to bylo kvůli něčemu zavedeno, že duše naše i zemřelých potřebuje čas na srovnání se se situací a toto společenské pravidlo bylo jistě pomocnou berličkou. Dej si prosím všemu na čas a věnuj se zase koníčkům :) drobná květinka tebou uháčkovaná mu jiste na jeho místě posledního odpočinku udělá radost :)

já ještě blog nemám , mám ho pouze založený, ale nic v něm, nejak to proste neumím, musím se poradit s někým kdo to umí :)

můj mail teda je : baiserix@centrum.cz

ted odjíždím na víkend, budu po neděli

zdravím a přeji hezký slunný víkend Hanka

Omluva

(Marcelka-Celestine, 28. 12. 2010 13:04)

Jiřinko, omlouvám se, popletla jsem Vaše jméno, proto jsem napsala Danuško, špatně jsem přečetla komentáře, doufám, že se nezlobíte! To jsem vážně nechtěla!

Pochvala

(Marcelka-Celestine, 28. 12. 2010 10:14)

Milá Danuško, máte moc krásné vánoční háčkované ozdoby, já jsem také zkoušela háčkovat zvonečky, letos je máme na stromečku, taková malá změna, vždy jsme měly jen koupené tradiční. Ráda háčkuji.
Kdyby jste měla někdy čas, zvu Vás na své stránky: www.barbiepanenky.estranky.cz

poděkování

(jiřina, 23. 11. 2010 8:24)

Dobrý den Danuško, děkuji za pochvalu. Po té, co jsem si prohlédla Tvoji stránku tak zjišťuji, že ty moje hračky nejsou tak dokonalé. Háčkuji vše bez popisu, akorát na žirafu.. , a berušku jsem měla popis, ostatní je moje fantazie a podle toho to tak vypadá.
Máš také krásnou vnučku - princeznu. Já mám 4 vnuky a tak jsem si přála holčičku, že na ni budu háčkovat, ale mladí mne nevyslyšeli.
Měj se hezky a ať se Ti daří.

----------------------------------------------------------

(----------------------------------------------------------, 23. 11. 2010 4:11)

Dobré ráno,
máte nádherné háčkované výtvory a hezky udělané stránky.Jsem už také v důchodu ,vracím se k háčkování po dlouhé době a stejně jako Vás,i mě baví pletené a háčkované hračky.Co stačím vyfotit,mám na svých stránkách.Přeji Vám hodně nápadů při dalším tvoření.Ráda sem budu častěji nakukovat.
Dana
http://www.hrackovani.estranky.cz/